Merhabalar ben LG G4 kullanicisiyim. Ayarlar kismindan ekran kismina girdim. Ana ekran dokunmatik tusuna bastim. Ordan menu dokunmatik tuslarini gizle bölumune tikladim. Tus kombinasyonum (geri tus, orta tus, ve uygulamari temizleme) onlar gizlendi yani sabit kaldi. Onceden oyle sabit durmuyodu elimi assagi yukari yaptigimda tus kombinasyonu oynuyodu yani bazen gizleniyodu bazen gizlenmiyordu. Sabit kalmasi ekranimi kucuk gosteriyor eski halini istiyorim nasil duzelte bilirim... Lutfen yardim edin..
Akıllı Telefon kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
UI yani genel yapı ile ilgili bir sorun olmalı. Tavsiyem yedek alıp recovery yapmanızdır. Çünkü başka bir ayarı yok.
(18.3k puan) tarafından cevaplandı
Nasil yapicam yedek alip recovery.  Birsey olurmu telefona recovery yaparsam yeni aldim bi sorun olmasin.? Indirdigim seyler silinmesin. Veya fotograflar..
Recovery işlemi fabrika ayarlarına almak anlamına geliyor. Bu tarz telefonlarda her zaman herhangi bir durum sebebi ile sorun çıkabilir. Fakat herkesin her zaman yaptığı bir işlem. Zaten yapabilmeniz için orya kısayolu koyulmuş durumda. Telefon recovery sonrasında ilk aldığınız güne geri dönecek.

Her şey silineceği için resimleriniz vs gerekli dosyalarınız varsa pc ye bağlayıp yedekleyin.

Daha sonra AYARLAR > GENEL > YEDEKLE SIFIRLA menüsünden işlem yapabilirsiniz.  

Gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama Sorumluluk size aittir :)
Ozamn ben hic fabrika ayarlarini sifirlamiyayim boyle birseyi goze alamam. Ama bunun icin bir ayar koymalari lazimdi.
Ayar zaten o, kullanıcı dilediği zaman fabrika ayarlarına geri alabilir. Risk var mı diye sorarsanız her zaman var, kimse riski olmaz diyemez.

İlgili sorular

1 cevap
3, Şubat, 2017 Akıllı Telefon kategorisinde Pınar90 tarafından soruldu
634 soru
708 cevap
528 kullanıcı