0 oy
Genel kategorisinde (3.6k puan) tarafından
clixsense diye bir sie varmış ve reklam tıklayarak para kazanıormuşsunuz?

Nedir bilen birisi anlatabilir mi?

2 Cevaplar

0 oy
(18.8k puan) tarafından
 
En İyi Cevap
Yıllardır bu başlıkları görürüm, reklam tıklayarak para kazanma! Umursanacak bir şey değil ama bu firma için söylenenler nedense bende merak uyandırdı. Günde 14 saat online olabiliyorsam  arada çıkan bir reklama tıklanarak neler kazanılabilir merakı içinde üye oldum. Site her ne kadar güven verse de sektörü güvensiz olduğu için sahte hesap açtım.

Mail onayından sonra reklamları görebilmek için adres, cins, yaş vs. kişisel bilgilerimi istedi.  Kullanıcı sözleşmesine bakmadım, bilgileri satacaklarını bildiğim için bakmadan sallayarak doldurdum.

Ödeme sistemini de sallayarak seçtim ve toolbar'ı kurdum. Bu toolbar'da bilgisayarı çerezleri rahat bırakmayacağı için hiç kullanmadığım bir browser üstüne kurdum. Reklamlar aktif oldu ve 8-10 luk bir set onun altında da bir o kadar set reklam beni karşıladı.

İframe ile açılan bir pencerede 5 saniye süren yine başka tıkla para kazan sitelerinin reklamlarını gösterdi. Reklam başına 0.001 cent yazmaya başladı. Mmorpg oyunu gibi level alırcasına reklamları izledim.

0.03 gibi bir bakiyem oldu. Takribi 15dk kazandırdığı para bu. Yazılanlara göre daha yüksek ödeme yapan reklamları ararken anket sayfasını buldum. 0,85 cent teklifi ile bir ankete tıkladım. Anket 4 sayfa 20 soruluk kolay ve türkçe bir anket. Anket bitince hesaba paranın gelmesini beklerken bir anket daha çıktı ve 30dk süreceği yazdı. 2.sayfasına geldim ve bakiye kontrolü yaptım hala değişmedi. Kalan soruları sallarken ankette hedef dışı kaldım.  Sanırım random cevap vermeyi engellemek için yapmışlar. Araba almayı düşünüyorum diyerek başladığım ankete 2.sayfada almayı düşünmüyorum işaretledim.

Hala ilk anketin parası yatmadı ama bu arada bana uygun başka bir anket daha çıktı ve sistemle vedalaşmanın vakti geldiğini anlamış oldum.

Anladığım kadarıyla gereksiz bir ihtiyaç yaratılıp gereksiz ihtiyaç yaratıcıları birbirlerinin sitelerini tıklatarak, para kazanmak isteyenlerin paralarını kaybetmesine dayalı bir sistemleri var. Premium üyelik için 17$ istiyorki pazarı baya büyümüş olmalı.

Sonuç olarak hiç bulaşmayın, ptc prc, faso fiso işler. Değerli vaktinizi daha hayırlı işlere harcayın.
0 oy
(18.8k puan) tarafından
ALINTI VAR..

Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense' dir. Üyelerine izlediği herbir reklam için 0.01 ila 0.03 arasında ödeme yapan bu site 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (ptc) sitelerinden birisidir.

Eğer reklam izle - para kazan işinden para kazanmak ve boşa vakit geçirmemiş olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır.

KAZANDIĞINIZ PARALARI AKTARMAK İÇİN ÜYE OLURKEN PAYPAL HESABI İSTEMEKTEDİR..İLK AŞAĞIDAKİ LİNKTEN PAYPAL HESABI AÇIN ÇOK KOLAYDIR SONRA AŞAĞIDA VERDİĞİM ÜYELİK LİNKİNDEN ÜYE OLUP KAZANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ..

ÖNCELİKLE PAYPAL HESABI AÇIN TAMAMEN ÜCRETSİZDİR..

SİTE HAKİM OLMAK VE PARA KAZANMAK İÇİN ÇOK AZ BİR İNGİLİZCE BİLMENİZ YETERLİDİR..İNGİLİZCE BİLMEYENLER GOOGLE CHROME ÇEVİRİ ÖZELLİĞİNİ AKTİF HALE GETİREBİLİR VEYA GOOGLE ÇEVİRİ ÖZELLİĞİNDEN FAYDALANABİLİRLER..

Diğer tıkla-kazan sitelerinden farklı olarak ClixSense de oyun oynayarak, reklam tıklayarak, alt referanslarınızın reklam tıklamalarından, üyelik yükselmelerinden, alt üyelerinizin reklam satın almalarından komisyon geliri kazanabileceğiniz bir sitedir.

Sitede 17 dolara üyeliğinizi Premium Üyeliğe yükseltebilirsiniz.Bu ödemeyi sitede kazandıklarınız ile de faydalanabilirsiniz.Premium üye olunca günde yaklaşık 350 adet civarı reklam karşınıza çıkıyor.Bu da zaten 3.5 USD yapmaktadır

KAZANDIĞINIZ PARALARI AKTARMAK İÇİN ÜYE OLURKEN PAYPAL HESABI İSTEMEKTEDİR..İLK AŞAĞIDAKİ LİNKTEN PAYPAL HESABI AÇIN ÇOK KOLAYDIR SONRA AŞAĞIDA VERDİĞİM ÜYELİK LİNKİNDEN ÜYE OLUP KAZANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ..
ÖNCELİKLE PAYPAL HESABI AÇIN TAMAMEN ÜCRETSİZDİR..

Sitede tıklayarak para kazanmak için “View Ads” bölümünü kullanabilirsiniz.Bu bölümde genellikle 1 tane 0.01$’lik bir reklam ve 24 tane 0,001$ reklam çıkıyor.Bu da sadece bu bölümden günde 0.034$ kazanabileceğinizi ifade ediyor.Bir başka kazanma yolu ise Clixgrid oyunu.Bu oyunda 20*30′lük alanda doğru kutucuğa tıklayarak parayı kazanmak.En fazla bir oyundan 5$ kazanabilirsiniz.Oyun alanının büyük olduğunu hatırlayıp ümidinizi kaybetmeyin.0,10$’lik bile hediyeler var.

 

Özelden Msj atabilirsiniz tüm konularda yardımcı olabilirim..   

KAZANDIĞINIZ PARALARI AKTARMAK İÇİN ÜYE OLURKEN PAYPAL HESABI İSTEMEKTEDİR..İLK AŞAĞIDAKİ LİNKTEN PAYPAL HESABI AÇIN ÇOK KOLAYDIR SONRA AŞAĞIDA VERDİĞİM ÜYELİK LİNKİNDEN ÜYE OLUP KAZANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ..
ÖNCELİKLE PAYPAL HESABI AÇIN TAMAMEN ÜCRETSİZDİR..

---------------------------------------------------------------------------------------------

Bir diğer para kazanma yolu da Task sistemi.En çok bu sistemden para kazanabileceğinizi iddia ediyorum. Çünkü görevler gayet basit. Örneğin 0,13$’lik bir görev ve görevin içeriği de sadece üç tane kelimeyi google’da taratmak olabiliyor.

Bunun dışında Offers bölümünden de para kazanabilirsiniz.Bu bölümde şirketler belli görevler yapmanızı teklif eder. Gayet iyi anket türü teklifler bulabilirsiniz. Son olarakta referans yaparak referanslarınızdan %10 pay alabilirsiniz.

Zorluklar, büyük işler yapmak için büyük fırsatlar da olabilir..

ARKADAŞLAR BUDA İLK ALDIĞIM ÖDEMEDİR.REFLİ LİNK'E TIKLARSANIZ İSMİN- ÖDEME'NİN BANA AİT OLDUĞUNU GÖRÜCEKSİNİZ.ÖDEMELERİ ALDIKÇA BURAYA EKLEYECEĞİM.HERKESE KOLAY GELSİN..  
 
3.ALDIĞIM ÖDEMEDİR ARKADAŞLAR 2 GÜN ÖNCE ALDIM ŞUANA KADAR ALDIĞIM EN YÜKSEK ÖDEME ÇOK KISA BİR SÜRE İÇİNDE SABREDİNCE OLUYOR.  

4.ALDIĞIM ÖDEME ARKADAŞLAR ALDIKÇA KOYACAĞIM BURAYA..  

5.ALDIĞIM ÖDEMEDİR ARKADAŞLAR ALDIĞIM GİBİ KOYUYORUM..

ÖNCELİKLE PAYPAL HESABI AÇIN TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.. https://www.paypal.com   

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ..  

BLOG SİTEMİZ: http://clixsenseturkish.blogspot.com.tr/   

DAHA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
1, Nisan, 2016 Akıllı Telefon kategorisinde samsung ve 4g tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
31, Mart, 2018 Genel kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
29, Ocak, 2015 Genel kategorisinde Superstar (3.6k puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
11, Ağustos, 2015 Genel kategorisinde mehmet tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
13, Haziran, 2015 Genel kategorisinde Superstar (3.6k puan) tarafından soruldu
...