+1 oy
iOS kategorisinde tarafından
Buaralar hiç tepki vermiyor. Ekran simsiyah ne açılıyor ne logo çıkıyor. Bilgisayara taktığımda itunesste geri yükleme tepkisi veriyor fakat yükle seçeneğini tıkladığımda , 10-15 dakıka yükleme ilerledikten sonra 4005 hatası veriyor . Lütfen yardımcı olunuz

1 cevap

0 oy
(18.8k puan) tarafından
[Aygıt adı] adlı iPhone'a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4005).

Şu adımları deneyin:

iTunes'un en son sürümünü yükleyin.
Aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayın:
Face ID özellikli iPad modelleri: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Aygıt yeniden başlayıncaya kadar Üst düğmeyi basılı tutun.
iPhone 8 veya sonraki modeller: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Apple logosunu görünceye kadar Yan düğmeyi basılı tutun.
iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPod touch (7. nesil): Apple logosunu görünceye kadar hem Yan (veya Üst) düğmeyi hem de Sesi Kıs düğmesini en az 10 saniye boyunca basılı tutun.
Ana Ekran düğmesi bulunan iPad, iPhone 6s veya önceki modeller ve iPod touch (6. nesil) ya da önceki modeller: Apple logosunu görünceye kadar hem Yan (veya Üst) düğmeyi hem de Ana Ekran düğmesini en az 10 saniye boyunca basılı tutun.
Aygıtınızı USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın.
iTunes, aygıtınız için güncelleme veya geri yükleme seçeneği sunduğunda kişisel verilerinizi koruyarak iOS'i yeniden yüklemek üzere Güncelle (Geri Yükle değil) düğmesini tıklayın.
Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa şu adımları deneyin:
Aygıtınızı güncelleyebiliyorsanız ancak aygıtınız kurtarma modunda başlatılıyorsa yukarıdaki adımları tekrar uygulayın. 4. adımda Güncelle yerine Geri Yükle'yi seçin. Geri yükleme tamamlandıktan sonra, aygıtınızı bir yedekleme üzerinden ayarlamanız gerekir.

Güncelleme sırasında hata görmeye devam ederseniz:

Mac'iniz veya PC'niz için güncellemeleri kontrol edin. Bir güncelleme için bilgisayarınızı yeniden başlatırsanız bilgisayarınız yeniden başladıktan sonra güncellemeleri tekrar kontrol edin.
Aygıtınızı farklı bir USB kablosu kullanarak geri yüklemeyi deneyin.
Aygıtınızı farklı bir bilgisayarda geri yüklemeyi deneyin.
iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı geri yüklemeye çalışırken 9, 4005, 4013 veya 4014 kodlu hataları görmeye devam ederseniz bize ulaşın.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
29, Mart, 2016 iOS kategorisinde apple magduru tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
19, Ocak, 2015 Tablet Pc kategorisinde mihirban tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
7, Ocak, 2017 iOS kategorisinde tolga taşdemir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
15, Temmuz, 2015 iOS kategorisinde Maykılll tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
15, Temmuz, 2015 iOS kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
21, Ocak, 2019 iOS kategorisinde Osman tarafından soruldu
...