0 oy
Genel kategorisinde tarafından
Daha önce de soruldu ama, daha önce sildiğim whatsapp mesajlarını bir daha ulaşılamayacak şekilde silmek mümkün müdür? Mevcut duran mesajların silinmeden kalması ve silinen mesajların kalıcı olarak silinmesi durumu mevcut mudur sizce? Eldeki mesajlar yedeklenip, daha sonra telefondaki whatsapp yedeklemeleri dataları vs. silinip, whatsapp tekrar aktif edildikten sonra son yedeklemeyi yüklemek çözüm müdür? Buna rağmen eski mesajlara hala ulaşılabilir mi?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mesajlarınızı dışarıya yedekleyip, daha sonra telefondan silip sonra da eski yedekten geri yükleme yapmak mı istiyorsunuz?

Tam anlamadım dediğinizi ama ben Whatsapp ı Google Drive ile yedekliyorum (android).

Yeni bir kurulumda yedeklerinizi geri yüklemek ister misiniz diye soruyor. Geri yükleyince mesajlar geri geliyor. Bu yedeğin tutulmasını istemiyorsam aşağıdaki işlemleri yaparak bulut yedeklemeyi de temizleyebiliyorum.

Google Drive uygulamasını açın.
Menü simgesine Menü dokunun.
Yedeklemeler'e dokunun.
Silmek istediğiniz yedeklemenin yanındaki Diğer simgesine Diğer dokunun.
Yedeklemeyi kapat'a dokunun.
(100 puan) tarafından
Tam olarak şu şekilde:

- Daha önce whatsapptan sildiğim mesajlar var. Ben bu mesajlara herhangi bir program vs vasıtasıyla asla ulaşılamamasını istiyorum. Kısacası sildiğim mesajların kalıcı olarak silinmesini istiyorum. Şuan silmediğim mesajların (Mevcut telefonumda silmediğim) silinmeden sildiklerimin kalıcı olarak silinmesini istiyorum. Bunun için elimde durmasını istediğim mesajlarla beraber yedekleme yaptım. Daha sonra tüm verileri sildilm telefondan. Daha sonra tekrar whatsappı yükleyip yedeklemeyle mesajlarımı aldım. Sildiğim mesajları kalıcı olarak silmiş miyimdir? Yoksa hala ulaşılabilir bir şekilde bir yerlerde duruyor mudur?
0 oy
tarafından
Yani ben bir şey anlamadım. Cümlenizi bir de siz okuyun.

Şuan silmediğim mesajların (Mevcut telefonumda silmediğim) silinmeden sildiklerimin kalıcı olarak silinmesini istiyorum.
(100 puan) tarafından
Şöyle açıklamaya çalışayım. Elimde silmediğim mesajlar duracak gitmeyecek. Ama daha önce sildiğim tüm mesajlar kalıcı olarak silinecek ve herhangi bir kod uygulama recover programı sayesinde bulunamayacak. Bunun yöntemş var mıdır?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
11, Aralık, 2017 Genel kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9, Şubat, 2019 Android kategorisinde Büşta tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
28, Ağustos, 2017 Akıllı Telefon kategorisinde Mobilman (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
17, Ocak, 2017 Android kategorisinde tames555 tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
22, Ağustos, 2016 Android kategorisinde ufuk yıldız tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
2, Ağustos, 2016 Akıllı Telefon kategorisinde Lg g4 tarafından soruldu
...